Busdienst

De busdienst is een gratis initiatief met medewerking van de provincie Limburg. Wij zijn dus geen openbaar vervoer en onze tijdschema’s zijn indicatief. Op tijd aan de halte zijn is dus zeker aan te raden voor het geval de bus iets sneller zijn ronde doet dan aangenomen, het zou zonde zijn als jullie de bus zouden missen.


Opgelet!
De bus heeft slechts 2 vertrekmomenten aan de fuif.

Route 1

  • A Overpelt Wilgenstraat 21:09 | 22:09
  • B Overpelt Holvenstraat 21:11 | 22:11
  • C Overpelt Holheide kerk 21:12 | 22:12
  • D Overpelt Rozenstraat 21:13 | 22:13
  • E Lommel Autoweg 21:21 | 22:21
  • F Lommel Koning Leopoldlaan (Anytime Fitness) 21:23 | 22:23
  • G Lutlommel Lutlommel 21:25 | 22:25
  • H Lutlommel Landbouwstraat 21:28 | 22:28
  • I Grote-Barrier Beekstraat 21:30 | 22:30
  • J Grote-Barrier 21:31 | 22:31
  • K Overpelt Fabrieken 21:33 | 22:33
  • L Overpelt Haagdoorndijk 21:34 | 22:34
  • M Overpelt Mulkenstraat 21:38 | 22:38
  • N Overpelt Houtmolen 21:39 | 22:39
  • O Overpelt Rijmenstraat 21:42 | 22:42
  • P Overpelt Neus 21:44 | 22:44
  • Q Fuiflocatie 21:48 | 22:48

Route 1

  • A Fuiflocatie 2:15 | 3:15

Route 2

  • A Kleine-Brogel Dommellaan 20:50 | 21:50 | 22:50
  • B Kleine-Brogel Sint-Jozefswijk 20:52 | 21:52 | 22:52
  • C Neerpelt Kolis Torenstraat 20:53 | 21:53 | 22:53
  • D Sint-Huibrechts-Lille Hoge Dries 20:56 | 21:56 | 22:56
  • E Sint-Huibrechts-Lille Heuvelenweg 21:58 | 22:58 | 23:58
  • F Achel Quatre-Bras 21:00 | 22:00 | 23:00
  • G Achel Michielsplein 21:03 | 22:03 | 23:03
  • H Neerpelt Tisselrietweg 21:08 | 22:08 | 23:08
  • I Neerpelt Zonhoekstraat 21:10 | 22:10 | 23:10
  • J Neerpelt Centrum 21:14 | 22:14 | 23:14
  • K Overpelt Atheneum 21:16 | 22:16 | 23:16
  • L Overpelt Kiosk 21:21 | 22:21 | 23:21
  • M Fuiflocatie 21:30 | 22:30 | 23:30

Route 2

  • A Fuiflocatie 2:15 | 3:15